Dekoracje weselne – różne rodzaje


Jeśli wesele ma być udane i dobrze zapamiętane, musi być huczne, atrakcyjne i efektowne. Należy zadbać o każdy jego aspekt, nawet najdrobniejszy szczegół – dekoracje weselne też mają znaczenie. Tak ważna uroczystość wymaga odpowiedniej oprawy. Jaki typ dekoracji może więc się na niej sprawdzić?

Jednym z ciekawszych motywów, dość często wykorzystywanych na weselach i ślubach, jest vintage – stylistyka kojarzona z dawnymi czasami. Zdecydowanie robi świetne wrażenie. Oprawa w stylu vintage pozwala na niemalże zupełną dowolność. Przygotowując ją, można spokojnie improwizować i zdać się na własną wyobraźnię. Weselne dekoracje utrzymane w stylistyce vintage są bardzo kreatywne i oryginalne, a na dodatek nie kosztują wiele, bo często można je znaleźć w sklepach z używanymi rzeczami.

A jakie kolory powinny mieć atrakcyjne dekoracje w kościele? Wbrew pozorom wszystkie barwy są dozwolone, a nie, jak wiele osób sądzi, wyłącznie biel czy czerwień. Równie pięknie i zdecydowanie ciekawiej zaprezentują się dodatki o odcieniu pastelowego różu. Można nawet nieco bardziej zaszaleć i zestawić je z dekoracjami w kolorze głębokiej czerni. Kontrasty zawsze robią wrażenie. Prezentują się nowocześnie i nieco nonszalancko.

Zobacz: dekoracja sali weselnej Poznań.